Jesteś tutaj: Start / Dane podstawowe

Dane podstawowe

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Pińczowie
ul. Zacisze 5, 28-400 Pińczów
województwo świętokrzyskie

Godziny pracy: poniedziałek-piątek 7:30-15:30


Szanowni Państwo

Na podstawie § 10 ust. 1 i 2 w okresie, o którym mowa w § 1 Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dn. 20 marca 2020 roku w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2- „koronawirusa" aby skutecznie chronić zdrowie klientów Urzędu i naszych pracowników, podjęłam decyzję o zmianach w sposobie przyjęć klientów Urzędu.

Informuję, że z dniem dzisiejszym:

• wyłączamy bezpośrednią obsługę klientów w biurze Inspektoratu;
• w sytuacjach, w których jest to konieczne, prosimy o wyłączny kontakt telefoniczny lub pisemny (za pośrednictwem poczty tradycyjnej).
• również w sytuacjach, w których jest to konieczne, istnieje możliwość telefonicznego umówienia się i zapoznania z aktami sprawy w punkcie informacyjnym Starostwa Powiatowego w Pińczowie, znajdującego się na parterze budynku.

Procedury będą obowiązywały do odwołania, o czym będą Państwo informowani na bieżąco.

Bardzo proszę o wyrozumiałość i zrozumienie dla tak przyjętego przez Nas sposobu postępowania w tym okresie. Jednocześnie informuję, że zadania niezbędne do zapewnienia pomocy obywatelom w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia będą wykonywane.

TEL: 41-357-60-01 wew. 400,401

FAX: 41-357-60-07

e-mail: pinb@starostwopinczow.internetdsl.pl

WWW: pinbpinczow.stronabip.pl

ePUAP: Skrzynka podawcza - (maks. wielkość załączonych plików to 3,5 MB, dopuszczalne formaty: DOC, RTF, TXT, PDF, XLS, JPG oraz powyższe formaty spakowane ZIP)

BIP Redaktor strony - Jarosław Motyka
(kontakt: 41-357-60-01 wew.400,401 e-mail: pinb@starostwopinczow.internetdsl.pl )

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania i ochrony danych osobowych